dinsdag 9 september 2025

Met de ING Spaartaxi wordt sparen iets waar je over praat – en mee begint

ING trapt het nieuwe studiejaar af met de Spaartaxi: een knaloranje taxi waarin jongeren uit heel Nederland instappen voor eerlijke, ongefilterde gesprekken over sparen. Want hoewel 79% van Gen Z spaart, ervaart de helft van de jongvolwassenen geldstress. De Spaartaxi helpt jongeren om van praten naar doen te gaan – en hun financiële doelen écht te bereiken.

In de taxi gaan jongeren – alleen of met een vriend of partner – in gesprek met host Rens Polman over hun spaardoelen. Wat willen ze bereiken? Wat houdt ze tegen? En hoe komen ze daar? De gesprekken zijn open, herkenbaar en inspirerend. Van eerste bijbaan tot eerste huis – in de Spaartaxi draait het om echte verhalen, echte keuzes en vooral: concrete stappen richting financiële gezondheid.
 
De Spaartaxi is het vervolg op de campagne “Jouw geld, jouw keuze” uit 2024 en maakt onderdeel uit van ING’s meerjarenprogramma om jongeren te helpen financieel gezond te zijn en te blijven.

Met deze campagne wil ING jongeren helpen om hun spaardoel concreet te maken én ermee aan de slag te gaan.
 

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Opmerking: Alleen leden van deze blog kunnen een reactie posten.